Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Išsiliek

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Išsiliek - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 7 Icon_minitimeSk. 08 15, 2010 11:20 pm

Sean valdo! Bet Cam labiau. Vo, kaip tik baigiau pildyti galeriją, turiu apie štukę Cam'io fotkių wheeeeeeee. Kai užsimerkiu vien Cam'io snukelis... Lulz, netrukdo man tai, tik į sieną netyčia įvažiavau, kai užsimerkus vaikščiojau. :DD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 7 Icon_minitimePir. 08 16, 2010 2:29 pm

Ashton de Smith rašo:
Sean valdo! Bet Cam labiau. Vo, kaip tik baigiau pildyti galeriją, turiu apie štukę Cam'io fotkių wheeeeeeee. Kai užsimerkiu vien Cam'io snukelis... Lulz, netrukdo man tai, tik į sieną netyčia įvažiavau, kai užsimerkus vaikščiojau. :DD

Haaha. Šitas best sakinys iš viso Tavo post'o xDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 7 Icon_minitimeAntr. 08 17, 2010 11:32 am

Ohhhh die. Kada gi nustos žaibuot? Jau užkniso kiekvieną sup*stą dieną traukt laidus iš rozetės. Ooo, kad dar būtų taip lengva juos ištraukti ir sukišt! Nah, jau knisa protą. Aš tikrai pikta >_________<
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 7 Icon_minitimeAntr. 08 17, 2010 11:33 am

^^ PM! xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 7 Icon_minitimePen. 08 20, 2010 10:22 am

Nu ir nušoksiu nuo to sukrušto tilto kaip kokia emo, paskelbsiu, kad miriau ir su mielu noru pradėsiu naują gyvenimą. Bet prieš tai išžudysiu visą giminę iš motinos pusės, kad pamirščiau tuo sūtraukas transvestitus.
Kodėl, po šimts kalakutų, man teko giminiuotis su tokiais bjaurybėm? KODĖL reikia rengti tuos sušiktus jubiliejus ir dar būtinai visiems dalyvauti? KODĖL aš ten turėsiu sedėt užsiraukus, kad mane visi aptarinėtų kaip kokią bjaurybę nerodančią dėkingumo jiems. KĄ aš blogo padariau, kad mano seneliai tokie bjaurybės, kuriems niekas neįtinka, kuriems pastoviai turi daryti ką nors gero, o jie net tavo gimtadienį sugeba "pamiršti" ir nepasveikinti, ką jau apie dovanas kalbėt. Bet ne, aš turiu tą padaryti, turiu apsimesti dėkinga, kad jie padarė kažką tokio.
Nah, jau tikrai užkniso tie visi senatviniai marazmai, tie nesusipratimai ir apskritai, mane užkniso VISKAS. Jeigu ne 2 forumai į kuriuos užeinu, turbūt jau seniai mano pelenai skrajotų po visą pasaulį. Oh well, bent jau būčiau pakeliavus...
Žodžiu. Čia tikrai paskutinis kartas. Ir daugiau aš NIEKADA ten nevažiuosi ir man nusispjaut, ar turėsiu viena namie sedėt, ar turėsiu pas kitą močiutę pūt. Ir man bus nuo to tik geriau, nes gal pagaliau jie manęs išsižadės iš giminės, ko jau šimtą metų siekiu.

Eh. Rankos dar vis dreba, aš dar vis raudoju, o iki palengvėjimo toli šaukia -_-
Atgal į viršų Go down
Michael Frank Button




Pranešimų skaičius : 10360
Other / Decline to state Amžius : 37

Išsiliek - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 7 Icon_minitimePen. 08 20, 2010 2:25 pm

Kaiii nekenčiu jos. Negaliu. Ir vsio tegu jos ir pūna ten, man nesvarbu.
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Išsiliek - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 7 Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 12:00 am

Jums skaityti tikrai nereikia, me rašo siekdama grynai savanaudiškų tikslų ir bandydama išsilieti. xD

Viskas. Aš nebegaliu - nebeina savyje visko išlaikyti, visų emocijų, visų ašarų ir visų keiksmažodžių. Nebeišeina man vaikščioti su ta kauke. Niekaip. Gerai, buvo tikrai linksma kol aš šypsojausi, kol visiems buvo linksma. Šiandien ******. Ne, aš tikrai ne ta, kuri viską greit užmiršta - toli gražu. Visi pastarųjų mėnesių įvykiai kas porą minučių trenkiasi į mane... Kaip tokios mažytės bangelės, nuolat sugrįžtančios. Atrodo turėtų būti malonu... Bet vanduo šaltas, o bangos skaudžiai. Ir akmenys, per kuriuos man tenka eiti - skaudūs. Ir skaudu, kai tu pagaliau pabandai išsilieti žmonėms, kurie atrodo tave pažįsta visą amžinybę, žmonėms, kurie tavęs nepažįsta... Bet jie tik paklausia "Kas tau atsitiko?" ir "Ar vakar kas nors prikibo?" ir nebesigilina. Jie visi... tėra matę tik vieną mano pusę. Na, gal vieną su puse. Tą pusę, kurioje įsikūnijusi Elizabeth Elytė Kaspisija ar tą, kuri nuolat juokiasi, bando pakelti visiems nuotaiką, negaili mineralkės besipagiriojantiems ir visada, atėjus rimtai temai klauso. Bet tai nepadeda - jie nepažįsta manęs, nors ir... yra pasiruošusi dėti galvą. Ji. Po velnių, kad ir kokia ji bebūtų, kad ir kokia mūsų draugystė būtų... bet AŠ negaliu atleisti tokio dalyko. Nė pro kur. Galiu jai šypsotis, galiu išklausyti jos, tačiau arčiau ne. Tikrai ne. Ji juk viską griovė atbula ranka. Ne, aš suprantu, jog ji tada nepažinojo nei tos vienos su puse manęs, nei žinojo mano santykius, bet... visvien. Meh, man trūksta to žmogiško artumo, trūksta tų, kuriems galėčiau išsilieti. O vienas žmogus to visko negali sugerti. Ji turi savų problemų ir aš mieliau išklausysiu.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 7 Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 6:13 pm

Kas aš? Asmenybė. Galų gale, sumauta, bet asmenybė. Išdarkyta pašalinių veiksnių ir susiformavusi ganėtinai sunkiai ir varginančiai. Vieninteliame socialiniame tinkle esu viešai pristatoma kaip Eglė Mufc Mykolaitytė. Kartais ir viešai prisistatau abiem vardais. Kam px, kam ne. Kas kreivai žiūri, o kas supranta su kuo turi reikalą. Bet visad smagu išgirst klausimą iš kur tai. Tik atsakymas kartais juos nuvilia. "Eh dar viena futbolo fanatikė. Per čempą daug tokių priviso." Galvok ką nori. Man jokio skirtumo nėra, kad čempo metu staiga atsirado tokių fanų, kurie žymiausias pavardes, žymiausius momentus ar net futbolo kamuolį mato pirmą kartą. Ir žinoma tai mieesto fyfutės. *** naaaxuj jas. Kas jau kas, bet aš nestosiu jų gint. Man px, kad bernai jas gaidina. Tegul skaičiuoja savo kablų kainas, o ne žaidėjų atlyginimus. Tegul domisi tuo ką išmano. Kas aš ***? Futbolo enciklopedija? Savas google? Tikrai ne. Ne mano kaltė, kad merginos domisi tuo, ką staiga pamato ir ne tuo kas joms tinka. Kas *** tikrai už****. O Eglei kas .. Man linksma žiūrėt kaip bernai quiz'ina jas ir šioms leptelėjus kokią nesąmonę iškart nesveikai žvengia. Kartais net didžiuojuosi, kad jų akys krypsta į mane, tarsi turėčiau pasakyt teisingą atsakymą. Bet aš tyliu. Tyliu ir leidžiu joms tvarkytis pačioms. Man gana viso to. Vis dar pamenu Andriaus žodžius. Kaip jis staiga dirstelėjo į mane ir linktelėjo. "Paklausk Eglės." atsakiau? Žinoma, kad atsakiau. Negalėjau neatsakyt. Kodėl? Tokia tema. Aš negaliu likt nepasireiškus."Sakiau, kad žinos." Žinoma, kad žinojau. Ir dar kaip žinojau. Galėjau pasakyt tikslią datą ir net valandas ar minutes. Bet apsiėjau su formalumais ir išpyškinau tik pagrindinę datą. Ir niekas neturi teisės tuo abejot, kad šita asmenybė, kuri ką tik turėjo pakankamai normalią, banalią ir paprastumu pasižyminčią dieną, yra šis tas daugiau nei paprasta "fanatikė nuo čempo". Ačiū. Nepalengvėjo, nes nepasakiau nieko naujo. Tiesiog pyliau kas buvo mintyse jau porą mėnesių.
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Išsiliek - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 7 Icon_minitimeKv. 08 26, 2010 1:29 pm

Noriu į šeškinę vėl...
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 7 Icon_minitimeSk. 08 29, 2010 8:17 pm

Eina nx... bbd... Krč tooooks gruzas. Taaaaip supistai jaučiuosi. Taaaip nieko nenoriu, bet kartu ir visko noriu. Nes pasimečiau. Nežinau. Niekad taip nebuvo. Nekenčiu Vettel'io. Žiaurus blęęt. Tipo tik paslydo. Gaidys paskutinis nx !!!!!!!!! Tas jo "tik paslydimas" žhiaauuriai daug kainavo. Button'as būtų antras.. Ir būtų buvęs daaar vienas dublis, bet ne nx. Ir bauda per silpna buvo. Tas žhiurkė turėjo vpš nefinišuot kaip ir Bread'as. Dar *** gerūūūtį primeta. Tipo atsiprašė. Tipo susikišk jį į šikną. Per vėlu atsiprašymams. Jie nieko nepakeis. Prapisti 18 taškų asmeninėj įskaitoj ir prie konstruktorių.. Duok Vettel'iui lenkt tai blęęęt iškart ką nors iškrečia. Su tokiu vairavimu jam nx į pirmą klasę ir vpš iš f-1 išmest, nes gi ne pirmą kartą vaizduoja erelį. Tipo jam viskas galima. Gaidyyys krv. Tegu daužosi su Webb'u ***... bent jau bus fun nuo to, o dabar.. Tik dar didesnę panieką užsitraukė. Ir nėra kam išsiliet.. Nėr kam papasakot. Ir dar Lauros sms'as: "ha maniškis f-1 pirmas ;D". Nedašunta blęęt, kad man neįdomu. Dėl manęs jis galėjo, kad ir visą Čempionatą laimėt. Man pikta, kad tokie snargliai kaip Vettis gauna vairuot, gauna daužyt kitus ir dar pats finishuoja. Asshole... ; /////
Atgal į viršų Go down
Fiona de Engelhardt
Fiona de Engelhardt
If something is too good to be truth it's best to shoot it just incase. ^^


Vardas : Nora
Pranešimų skaičius : 36121
Female Amžius : 28
Profesija : Direktorė, FB vadė, MŽ redaktorė.
Grupuotė : Fenikso Brolija
Koledžas : Varno Nagas

Išsiliek - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 7 Icon_minitimeAntr. 09 07, 2010 6:52 pm

Nu NENORIU aš Tau atrašyt. NENORIU. Ką. Taip sunku suprast, kad aš NENORIU su Tavim bendrauti. Aš turiu su KUO bendrauti ir be Tavęs. "I just want you to be happy."
Diūūūd. Iš Tavo elgesio matau, kad esu VERČIAMA. VERČIAMA rinktis ne tai, kas mane darytų laimingą. Taip kad netaušk niekų apie norimą laimę man, kai verti rinktis Tave. Ar Tu man LEISI nors kartą vienai pabūt? Ką, neatrašiau į telefą, skypę? Pasaulio pabaiga? N*. Pakentėsi. Rytoj nori kad atvaryčiau? Neatvarysiu. Kodėl? Nesakysiu. Nors kartą pats susiprotėk, kad aš Tavęs NENORIU. Aš noriu kito. KITO. Understand? Thanks. -.- Vieną dieną palinksi, kad supranti, kitą jau vėl maldauji, nenustoji šnekėt ir VĖL jaučiuosi VERČIAMA rinktis Tave... O kad man reikia LAIKO, tai Tu net nesuvoki... Taip kad nesimaišysiu po akim keletui dienų vien tam, kad TU man nesivaidentum, ir nesisapnuotum košmaruose. Galbūt būti su Tavim būtų teisingas dalykas mano gyvenime, bet man jau grynai užp*so teisingi dalykai, teisingi keliai, teisingi pasirinkimai... UŽKNISO JUODAI.

Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 7 Icon_minitimeAntr. 09 07, 2010 7:17 pm

OH MY GOD! NINTENDO SIXTY FOUR!!! OH MY GOD!! AAAAAAAAAAAAAAAAH!

In another news: i'm just so emo, i can't take this shit anymore .__.
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Išsiliek - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 7 Icon_minitimePen. 11 05, 2010 7:55 pm

Nooooooooooriu greičiau išmokti visus dalykus, varyti į kalbų kengūrą....bet tik kitamet atrodo bus...>.< nervina, jokių normalių konkursų iki metų galo...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 7 Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 3:46 pm

O dieve. Būūūčiau žiaauriai dėkinga jei kas nors sutiktų man paaiškint situaciją jų šeimoj. Nx, nx. Užteko man išgirst visus tuos bajerius vykusius per helauvyną ir pasijaučiau kaip kokia visai.. *** tp draugė. Bet viską turiu išgirst iš kitų ne iš jos pačios. Už**** gi šitaip. Šnd ir nusiplovė nuo dviejų pam. Į mano "tai gal paaiškinsi kas vyksta" suregavo tik per chemiją. ***, kad pasakyt draugei tiesą reikia čiut ne 5 pam ruoštis ir pan. Kas taip elgiasi? Broliui padėt. Nesuprasi stpdwj jos. Nx? Pats kaltas. Kokio brudo rautis prieš motiną. Mato, kad durna. Nu ir dėjau aš ant jo. Ant Vikos dėt negaliu, nepadarysiu taip kaip ji padarė man. Dabar tegu verčiasi kaip nori. "Daviau pinigų maistui.. ieškosis darbo.. nežinau kur gyvens." Stpdwj, berneelis į galvą įsispyrė. Tipo erelios. Žiūrėsim kiek ilgai. Nepraeis savaitė kai grįš namo ir atsiprašinės motinos. "tai kas.. jis gi geeras kaip brolis.." px mą geras jis ar ne. Už****. Jau kai užsirauna dėl kokio šlamšto tai bbd. Sakau. Užteko šnd vienos pertraukos. Išaiškėjo, kad žinios greit sklinda. Ypač pas mus. Tipo visa aušra zujo kokią savaitę apie jos bajerius mašinoj. Keista, kad Saliomė tyli ;DDD Tikrai keista. Nors dauguma žino, manau. Ir tas Luko klausimas tikrai nebuvo iš lempos. "Nu ko tu rausti?" Ir baisiausia, kad aš nieko negaliu pasakyt ar padaryt, nes aš nk "nežinau". Man niekas nieko nesakė. Ir šiaip aš "tikiu", kad to nebuvo. Ir pasisiunta tegu.. Nenori nesako, bet dėl jos nuotaikų kaitos ir bjauraus charakterio aš nekentėsiu. Duuuude, yra kitų būdų. Bet ne tokių.

Nepalengvėjo ;//
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 7 Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 3:59 pm

Kodėl ji viską užgožia, it aštuonkojė pabaisa? Kodėl tie, žmonės, jos nevirškinantys žmonės, staiga ir netikėtai pasidaro jos draugais? Ji kaip voras mezga tinklus aplink miestą ir prisitraukia sau draugų kalną, kol galiausiai jos geriausia draugė pasidaro nebereikalinga...
Ir ji pastoviai taip daro. Užgožia mane, užsidirba visų mokytojų simpatijas per savo naivuolišką šypsenėlę ir spygčiojantį balselį. Amžinai nustelbia mano ego per kone visus dalykus. Skelbiasi geriausia ir protingiausia. Visur ir viską spėja. Viskas jai sekasi puikiai. Bet kaip jai tai įmanoma? Juk prieš metus su puse jos nekentė visi. VISI. Ir štai, netikėtai, ji visų geriausia draugė. Pyst ir pasidaro kokios Mildos klonu vien per anglų pamoką, išvadina mane žiurkike. O štai jau per pertrauką geriausia draugė. Gawd, kur jos gėda ir sarmata pasidėjo?
Atrodo draugė neturėtų būti vien tam, kad pasakytų kas namų darbams, kad būtų prieš ką pasirodyti geresnei kone visose pamokose. Bet svarbiau, kad pusė to, ką ji gauna, ne jos, o mano nuopelnas. Ji tik turi žvitrias akis ir talentą greitai nusirašyti ir ant auksinių mano sukurtų dalykų uždėti štampą "Made by Saulė". Ta įkyri "bestė" mane veda prie savižudybės. Tuoj galėsiu įsigrūsti į emo gretas ir viskas per tą sūką. Nx, negaliu .______.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 7 Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 4:04 pm

^ Guess I'm not the only one who has problems with her so called "friend" ; //
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Išsiliek - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 7 Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 4:07 pm

Ryyyt meetinsim....jeeeeeeey!!!
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 7 Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 4:08 pm

^^ Yep and that's not good at all ._.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 7 Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 4:11 pm

^ tell me 'bout it. I'm starting to hate mine .. labai panašiai kaip ir Tu savos. Blm tai knisa tokie ppl. :|
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 7 Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 5:20 pm

Nieko kita nelieka tik pritart. Gaila, kad žmonės TAIP pasikeičia. Rlly sucks ._.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 7 Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 6:54 pm

Tai va kad.. Tu su jais gražiai, o jie Tavęs nevertina ; ///
Atgal į viršų Go down
Christian Jager

I'm into, uh, well, murders and executions, mostly.


Vardas : Eg
Pranešimų skaičius : 10521
Male Amžius : 53
Grupuotė : Mirties Valgytojai

Išsiliek - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 7 Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 9:15 pm

Spjaut į tokias "drauges"! *apsimeta, kad pati nuo 3 metų nesitampo su pana, kuri netyčia nusišypso, kai Eglė susifailina ir lengvai iškeičia Eglę į bet ką, kas jai duoda daugiau dėmesio ir labiau jai pataikauja.* Oh well, visos turim tokių alia gerų draugių. Tokia ta... kitokių lemtis. :D
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 7 Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 4:55 pm

Iš viena kitos fail'ų tai mes ne tik, kad šypsomės, bet ir žvengiam. Bet būna dienų kai tiesiog nenori, kad kas nors tuos fail'us prikaišiotų. Ir štaaai pareina žvengas iš jos pusės. Nu ačiū. Smagu būna. Ir esmė, kad man sunku palikt ją. Vakar atrodo, belenkaip norėjau nematyt jos akyse, o šnd vėl žvengėm iš visko, per istoriją vienu mp3 dalinomės, spygavom dėl muzikos ir pan. Ir smagu buwo ;DD Žiūrėsim kaip ryt bus. Mažu vėl užsirovus iš pat ryto ateis ir turėsiu visą dieną kentėt jos priepuolius. Nu krč sunku apibūdint kaip viskas iš tikro yra. Ko gero aš pati nežinau.
Atgal į viršų Go down
Amelia Lloyd
Amelia Lloyd



Vardas : Greta
Pranešimų skaičius : 6976
Female Amžius : 27
Profesija : Profesorė
Grupuotė : Mirties Valgytojai
Kursas : -
Koledžas : Klastūnynas buvo. : *

Išsiliek - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 7 Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 5:14 pm

You raise me up...

nekenčiu to gaidžio...MANO NR.NEGAUS KITO!!! Eina jis...
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 7 Icon_minitimePen. 11 19, 2010 5:31 pm

Dieve, kaip mae jis erzina, kad tik mokšoje persodintu mane... Negaliu kentėti...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Išsiliek - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 7 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Išsiliek

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 79Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-