Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Išsiliek

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Išsiliek - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 3 Icon_minitimePir. 04 20, 2009 10:34 am

Sakau kad zeeba xDD
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 3 Icon_minitimePir. 04 20, 2009 10:48 am

Tai mušimės ar šnekėsim toliau? xDDD LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Išsiliek - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 3 Icon_minitimePir. 04 20, 2009 11:29 am

Pradėk. Tau kaip savanorei pirmenybė LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 3 Icon_minitimePir. 04 20, 2009 12:30 pm

Drakės Išsiliek - Page 3 71a8c39583a9cacc33feb1383876d3a8
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Išsiliek - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 3 Icon_minitimePir. 04 20, 2009 12:30 pm

Umm.. Well? xDD
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 3 Icon_minitimePir. 04 20, 2009 12:39 pm

Išsiliek - Page 3 028ceda1e729ad6129a622a5a35f7278 xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Išsiliek - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 3 Icon_minitimePir. 04 20, 2009 1:00 pm

Missed me. ;/
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 3 Icon_minitimePir. 04 20, 2009 1:44 pm

Don't care..
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Išsiliek - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 3 Icon_minitimePir. 04 20, 2009 1:45 pm

Who does?
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 3 Icon_minitimePir. 04 20, 2009 1:50 pm

No one in here ..
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Išsiliek - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 3 Icon_minitimePir. 04 20, 2009 1:52 pm

Precisley.
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 12:09 pm

Krč. Negaliu pakęst. Taip knisa kai suknisti futbolo dievukai nesugeba apgint čempionų vardo ir pelnyt bent vieno supisto įvarčio. I'm done with football. O apie Luką patyliu. "Manchesterį padarė" su tuo savo judesiu. Ble aš jį kaip padarysiu, tai vaikščios praradęs nekaltybę galų gale. Plius. Gaidys treneris. Nebėgot 500 metrų. Yeah right. Kai Eglės rezultatai būna geriausi tai jis kažkaip paslaptingai ima ir pamiršta. ******. Per jį 7 gavau, ir per jo supistą galvą. Matyt kamuolys atitrankė belenkiek kartų. O dar anglistė: Ištrink knygą. Netrinsiu. Trink knygą arba eisim pas direktorę. Netrinsiu, jei ne aš pripaišiau tai kokio velnip turėčiau imt ir trint. Dūūūxė paskutinė blęę. Per valandėlę užlaikė. Krč viskas mane šiandien ir dar ateinančią savaitę knisa ir knis. Ir nenustebkit jei gausit dozę žodžių. Kas perskaitys tas supras, o tie kurie ne - eina nx. O dar ta Neringa. ******. Bent gerai, kad prispaudžiau su durim aš ją šnd. Ir sekantį kartą taip padarysiu. Nusispjaut kas ką sako. Jei žmogaus nepakenčiu, kodėl turėčiau su juo elgtis kaip nors kitaip. Nesu tokia kaip kiti. Nesu dviveidė. Krč eina pist.... Einu žudytis... Susitiksim kitam gyvenime.... xDDDD
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 5:42 pm

Daaamn. Pradėk motinai aiškint kaip veikia torrentas. BBD. Pz taip ******. "Kokio velnio ten pinigus kišt". Ar ji **** kišo? Ar ji mokėjo, kad čia nx putoja dabar. Tėtis spec litų paskyrė. O ji čia nx draskosi. Knisa blęę.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 04, 2009 5:57 pm

I will hit her. Totally.
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Išsiliek - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 3 Icon_minitimePen. 06 05, 2009 6:36 am

Yeah, right. Px kad prie savo pc priejau tik 18:30. Ir kad prie jo nuo ryto nebuvo interneto. Ir px kad man reikia nd daryt. Ir kad padariau daugiau nei puse nei man liepe. Ir kad jei dabar nepadarysiu matkes, semestras kris tragiskai. Kazkam uzejo pms, o as del to kalta. Nx eikit. Cbb, ******.
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 3 Icon_minitimePen. 06 05, 2009 6:51 pm

Kai kitas žmogus, kuriam galbūt, giliai širdyje nesveikai pavydi, bandai kopijuoti ir nori būti panašus į jį, pasiveda tave į šoną, toliau nuo chėbros. Pažvelgia tiesiai į akis, nusišypso ir ištaria, kad "Myliu. Kaip norėčiau būti tokia kaip tu.", širdį užlieja toks keistai malonus jausmas ir pajunti, kad vis dėl to darai kažką gerai. Arba kai visų iš nuostabos išsprogdintos akys seka kiekvieną tavo judesį, stengiasi nepraleisti nei vieno iš mano burnos sklindančio garso, tiesiog užsimanau būti Egle. Būti Egle Eitutyte. Kartais vadinama Garbanike, kad ir taip to nemėgstu. Gal kartais ir jauti, kaip blogai elgiesi ir tai byloja kitų žvilgsniai, bet tokie žodžiai tiesiog... Suminkština širdį. Gal dėl to, aš šiandien tokia gera. Galbūt dėl to, noriu visiems padaryti po gerą darbą. Gal būt dar ir dėl tos pačios priežastis, norisi šypsotis pro ašaras. Iš pasididžiavimo.
Atgal į viršų Go down
Administracija




Vardas : Administracija
Pranešimų skaičius : 33194
Male Amžius : 40
Grupuotė : Neutralus

Išsiliek - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 3 Icon_minitimePen. 06 12, 2009 8:23 am

Daamn kai šiandien viskas knisa. Tikiuosi greit praeis xDD Bet bbd. kodėl aš to nepadariau ir būtų atstoję visos. Bet paskui jis gali tikėtis ko nors daugiau. O tai dar nieko nereiškia nors ir išsiskyriau. Blią dapiso kaip viskas dabar slegia. Taip nesveikai. Nors eik ir žliumbk atsisėdus į kampą. Net cigaretė nepadėjo. O dar jis: nerūkyk. Eina pist. Aiškins čia man ką daryt, ką ne. O po to: Kas tau trukdo? Liverpūlis nx. Nekenčiu Liverpūlio. Nors gal ir kenčiu, bet nesiruošiu taip sakyt. Dėjau ant visko. Kas aš nx jam? Ta kuri eina su kiekvienu ir laižosi bet kur. Pz taip pisssa, kad eina na.....
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 21, 2009 5:32 pm

Visas pasaulis TAAAAAIP užkniso. Žiūrėk iš vieno kampo aprėkti besitaikanti motina su visa savo išsigimėlių gvardija, vadinančius save Eglės šeima, iš kito dar tas girtas... kruvinas... gaidys. Taip gaidys. Nesvarbu, kad ir aš nebuvau pati blaiviausia, bet... BET. Dabar norėtųsi sudaužyti VISĄ pasaulį. O dar Giedra... Džyzuz. Patylėsiu. Tas kūrva iš vis. Einu paieškosiu kokių virvių. Rankom susirišt. O jei nepavyks susirišt, tikiuos liustras atlaikys. Krč. Maniau, kad kompas padės... Nū visvien, kažkada buvau priklausoma... O... Die. Atrodo visi nori įkąst. Esmė tame, kad dabar, kol dar padoriai neišsiblaiviau, viską netaip suprantu... GALŲ GALE MAN PX. ČIA MANO GYVENIMAS GERIU KIEK NORIU. Kaip jis nesupranta, kad kuo daugiau manęs prašys negerti tuo AŠ daugiau GERSIU. Jis... Jį užmušt reikia. Px, kad turbūt pati nusižudyčiau, bet bent tada jis negadintų man gyvenimo. Krč. "Negerk, negerk, geriau imk parūkyt, duok Bondo pridegsiu.". O kam nors rūpi, kad Eglė nerūko?? Ne. Aišku ne. Svarbu paklus. NŪ ir MAN GRYNAI PX, kad tavo džinsai pradeginti. Džiaukis, kad ne snukis.


Em. Mintys nerišliai, bet px. Išsiliejau. Ir bent vieną kartą pasidarė geriau.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 21, 2009 5:37 pm

Blią. Dar atsiminiau.


IR TA SUKNISTA ROZETĖ. MAN GRYNAI POCHUI, KAD TĖVAS UŽMUŠ, bet ką aš galiu padaryt..? Nereikia palikti kambaryje laikyti mėsos plaktuko ir nepasakyti Eglei, kad į rozetę laikinai neina įkišti jungtukų... Bliąt. Būtumėt pamatę, Eglę, bandančią įkalti jungtuką LOLASLOLASLOLASLOLAS.

Atgal į viršų Go down
Keith Fuller
Keith Fuller



Pranešimų skaičius : 15215
Female Amžius : 30
Profesija : Mokinė.

Išsiliek - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 21, 2009 5:47 pm

Pz, Eg, maladiecas LOLASLOLASLOLASLOLAS
Atgal į viršų Go down
Angel Black
Angel Black



Vardas : Ag.
Pranešimų skaičius : 13918
Female Amžius : 36
Profesija : Profesionalė. Kame? Geras klausimas ._.
Grupuotė : Neutralus
Kursas : DARK.

Išsiliek - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 22, 2009 3:31 pm

Nx, negaliu. Kaip vienas žmogus gali taip suknist dieną? Vienu skambučiu? Išvis - kas jis man? Nei šeima, nei šiaip artimas. Kad ir ką kraujo ryšys sakytų. Jei padėjai skersą, tai nafik dar triniesi aplink? Pašol nx. Nesigailėsim nei tu, nei aš. Kam jam, nx, toks degradas? Su "bendravimo problemom"? Gal pagydyt susiruošė? Gersasis samarietis atsirado. Px, jei ir esu toks degradas, tai kam pirmiausia turėčiau dėl to padėkoti? Todėl nepisk tu man proto.

Dar ta. "Nu kas tau darosi?". PRAŠĖ KAS? Pasakiau trumpai ir aiškiai: NEREIKIA. dar čia skėryčiojasi. O į mano kambarį net mama praktiškai nevaikšto. O ji kas? Riebus NULIS. Dar ims moralizuoti. Per daug įsigeidė. O kaip šauki, taip ir atsišaukia. "Susikišk tu tą.." Susikišiu, ir taip giliai, kad daugiau dienos šviesos nebematys. O kad ji čia nebeužeis prisiekiu..
Juolab kad stoja į tėvo pusę.. NELIKSIU aš čia. Da nors ir basa aš į tą Londoną išskrisiu, kad nebematyt šitų snukių.. O dar aną atsitempė.. Nū nx.. Būčiau žinojus, bučiau geriau pasakius kad spyna užsikirto.. Pzdc.. Visi namie?


Nu ir na*** pasaulį, su tokiais giminaičiais..
Why.. WHY ME? What have I done wrong? o.O

Krč. Žinau tik tiek. Nedarys jie iš manęs savo barbės. Sakyčiau prisidėjo jau pakankamai. Aš esu kas esu. Ir neketinu keistis, ir neketinu veidmainiaut. Ir tegu susikiša visus savo "gerus ketinimus", ar kaip jie tai vadina, ten kur nesutelpa. Galvot reikėjo kai tam laikas buvo.. O dabar, trauma aš, ar ne, ne man spręsti, žinau tik tiek, kad tokia ir liksiu. Nebent degraduosiu smarkiau.. Ai, nu. Fuck urself in your arses, cuz
I. Don't. Give. A FUCK.

Pity they can't read this -.- Well, maybe one day, they'll be able to. I'll try to make that day come sooner.
Toodles. *runs away to listen to Ev's, before she lost her mind. Well.. Completely.*
Atgal į viršų Go down
http://reporpg.pureforum.net/forum.htm
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 3 Icon_minitimePir. 07 27, 2009 7:43 pm

Kodėl žmogus negali tvarkyti savo gyvenimo pats? Kodėl žmogus pats negali atsukti laiko atgal ir kažką kitaip pasakyti, kažko išvis nedaryti ar kažko atsisakyti... Galų gale, kodėl žmogus negali tvarkyti savo atminties? Kodėl negalima tiesiog ištrinti kai kurių įvykių? Die. Praėjo jau daug, ar netgi labai daug laiko, o dar dabar, man tai trukdo gyventi. Panika, kad kažkas žino, kas tada vyko ir įkyrus klausinėjimas "Ar pažįsti jį???"... Teigiamas atsakymas? Sudie, gali pamiršti mane. Netgi muzika... Girdėjau visai ne tą muziką... Tik rusišką. O dabar kiekviena rusiška daina sugrąžina mane į tą patį vakarą. Šiurpas perbėga kūnu ir aš griebiuosi pirmos pasitaikiusios minties, kad tik nereiktų to vėl prisiminti. Aš bandau tai ištrinti, pašalinti iš savo atsiminimų, bet rodos tai neįmanoma... Net Spraito gerti nebegaliu. Iš vis. O ką jau kalbėti apie degtinę..? Kodėl žmonės būna tokie kvaili? Kodėl tokie naivūs..? Juk puikiai prisimenu. Iki to įvykio, aš nebuvau tokia. Ne, tikrai nebuvau. Aš įsitikinusi. Net nebežinau ko griebtis. Po velnių.. Gal reiktų kam nors papasakoti visą tai?... Kartais vis dažniau einu prie šios minties. Bet to nepakelčiau nei aš. Griebiuosi paskutinio šiaudo. Netgi šios temos.

II kartą jau palengvėjo. Geras. Šita tema tikrai veikia xDD.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 3 Icon_minitimePen. 07 31, 2009 6:27 pm

Žinai? Tu totalus pydaras. Nx man sukt galvą ir mždg tada, kai jau pradedu tau šypsotis, pasiųlyt tai kekšei draugaut? Gal ir aš kalta. Gal reikėjo kaip tai pydarastei šokinėt "Elygiukai, myliu, myliu". Žinai, jei aš šitaip nesielgiau, tai dar nereiškė, kad tu man nepatinki. Krč. Bet taip... NESĄŽININGA. Aš mačiau, ką tu darai. Žmogau, aš ne UFONAUTAS, kaip tu pasakytum. Nū pažieism, kaip ilgai tu su ta lama trauksi. Pažiūrėsim. Skirtumai traukia, bet tik ne šiuo atveju. Baidyklė, tyli, be humoro jausmo, kekšė ir pasiduodanti. Miela, ką? Žodžiu. Man pochui tu. pats matei, kad puikiai sugebu ir be tavęs. Ir man pochui, kad aš per daug gera. Gi galėjau kuo puikiausiai pult į Peliaus glėbį, išduodant Pumpuriuką, bet ne.. "Aš negaliu skaudint Pumpuriuko". NESĄŽININGA. Kodėl AŠ pagalvoju apie kitus, o kiti NE?

Huh. Dievinu šitą temą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 3 Icon_minitimePen. 07 31, 2009 6:39 pm

kam elyga pasiuli draugaut? :OO
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Išsiliek - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 3 Icon_minitimePen. 07 31, 2009 6:41 pm

Vikai ;DD.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Išsiliek - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išsiliek   Išsiliek - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Išsiliek

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 39Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-