Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Milos butas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Milos butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Milos butas   Milos butas Icon_minitimeAntr. 06 28, 2011 7:12 pm

Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Milos butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas Icon_minitimeAntr. 06 28, 2011 7:53 pm

Jared po kelių praėjusių mėnesių, pasirodė prie Milos namo Londone, ir apsidairęs, priėjo prie namo paradinių durų, ir paspaudė skambutį. Pamidžikavęs prie jos durų, ir neuslaukęs įleidimo, paspaudė skambutį vėl.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Milos butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas Icon_minitimeAntr. 06 28, 2011 7:56 pm

Mila pusę dienos miegojo. Praeitą vakarą buvo su draugais, gėrė ir šiaip darė nesąmones, todėl nieko keisto, kad iš lovos išlipo maždaug pirmą dienos, būtent tada, kai išgirdo skambutį į duris. Būdama tik su apatiniais ir liemenėle, ji susiraukusi atsirado prie durų. Nesirūpino dėl to, kad yra pusnuogė, o už durų gali būti nepažįstamas žmogus, ji tiesiog jas atidarė ir pamačiusi Jared nusišypsojo:
-Jay.. ką tu čia taip anksti veiki?
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Milos butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas Icon_minitimeAntr. 06 28, 2011 8:10 pm

-Atvažiavau pas tave, nelaukei manęs?-nusišypsojo nužvelgęs Milos kuklią aprangą ir pakėlė antakius. -Tuu, atrodai tikrai.. gražiai,-šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Milos butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas Icon_minitimeAntr. 06 28, 2011 8:14 pm

-Nelaukiau,-sukikenusi ji atsirėmė į durų staktą ir pamosavusi ranka pakvietė,-Užeik,-Jay įėjus, moteris uždarė duris ir krenkštelėjo,-Gražiai? Aš nesiprausus, man pagirios, esu susivėlus ir stoviu prieš tave su apatinais. Dėl gražumo labai abejoju,-sukikenusi, ji nubraukė suveltus plaukus nuo akių ir nusižiovavo taip tik patvirtindama, kad ką tik atsikėlė.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Milos butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas Icon_minitimeAntr. 06 28, 2011 8:17 pm

-Na, pagirios yra šiaip ar taip blogai, susivėlę plauaki, duoda tau dar daugiau seksualumo, o tai kad tu TIK su apatiniais, verčia mane jaustis kiek nejaukiai, bet mano hormonai jau sukilo,-nusijuokęs jis atbula ranka uždarė lauko duris ir atsirėmęs į jas šyptelėjo Milai į veidą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Milos butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas Icon_minitimeAntr. 06 28, 2011 8:20 pm

-Padarom taip. Kad nesijausčiau taip labai nejaukiai stovėdama prieš tave nesiprausus, tu eik į svetainę ar virtuvę, o aš einu palįst po dušu, nes aiškiai jaučiu, kas vakar kažkas mane apipylė kažkokiu kokteiliu,-sukikenusi, ji užlipo laiptais į viršų ir nuėjo į dušą.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Milos butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas Icon_minitimeAntr. 06 28, 2011 8:28 pm

-O aš jau pripratau, ir man pasidarė labai jauku, net jaukiau nei matant tave su kūną dengiančiais apdarais,-šūktelėjo jai, kai pastaroji jau buvo įpusėjusi į kopimą laiptais. Vaikinas apsidairė dar nematytame bute, ir po žvalgybos surado tiesiausią kelią į virtuvę. Nuėjęs į patalpą, Džarė atsidarė šaldytuvą, išėmė iš šaldiklio Nutellos ir morką, ir nugabenęs maisto produktus iki virtuvinės spintelės, surado pjaustymo lentelę, peilį ir batoną ir papjautęs gaminį iš miltų ir kitų šūdukų, užtepė ant jo jau atšilti ir suskystėti spėjusio saldaus gaminio, užkaitė vandenį, ir paėmęs du vienodus puodelius, Džarė įdėjo šaukštelį kavos ir tokį patį kiekį cukraus, užpylė juos verdančiu vandeniu, pamaišė su šaukšteliu ir kavą, nutellą ir morką nunešė ant stalo. Viską gražiai sustatęs, vyras atsistūmė kėdę ir klestelėjęs ant kėdės, apsidairė ar Mila dar nenusimaudė.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Milos butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas Icon_minitimeAntr. 06 28, 2011 8:31 pm

-Aš ne apie nuogumą!-dar spėjusi surikti, moteris užsidarė duše ir ėmė praustis. Paprastai vonios kambaryje rytais praleisdavo maždaug keturiasdešimt minučių, tačiau apačioje esantis vyras skatino ją paskubėti. Užtrukusi vos penkioliką minučių, ji išlipo iš dušo, nusausino šlapią kūną rankšluoščiu ir susirado trumpą šilkinį chalatą. Juo apsisiautusi, susirišo dirželį ir nulipo laiptais žemyn. Nuėjusi tiesiai į virtuvę, iš kurios sklido kavos kvapas, nusišypsojo Jared,-Ūū, tu padarei..pusryčius,-sukikenusi, ji įsitaisė ant kėdės ir gurkštelėjo kavos.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Milos butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas Icon_minitimeAntr. 06 28, 2011 8:34 pm

-Apie ką daugiau, jei ne apie jį,-nusijuokęs pavartė akis. Po penkiolikos minučių, kai į virtuvę atėjo Mila, Džarė šyptelėjo pamatęs merginos reakciją, ir gurkštelėjo savo kavos, kuri buvo bemaž du kartus stipresnė nei šalia sėdinčios Kunis. Vyras nusijuokęs išgirdęs Milos žodžius, ir linktelėjo, pirštu parodydamas į morką.
-Na, minėjai kad tau paitnka Nutella, o aš sakiau, kad pratinsiu tave prie vegetariško maisto ir picų su morkomis. Čia ne pica, bet užtat yra bent jau morka - daržovė,-šyptelėjo jai ir prikandęs lūpą pridūrė:
-Skanu?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Milos butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas Icon_minitimeAntr. 06 28, 2011 8:38 pm

-Taaaip, tik prašau, kitą kartą, kai darysi man kavą, daryk ją labailabai stiprią,-sukikenusi, moteris apžiūrėjo morką ir sukikeno,-Net neįsivaizduoju, kaip tu ją pas mane radai.. Ji nepasenus?-sukikenusi, moteris apžiūrėjo daržovę iš visų pusių ir paėmė sumuštinį su nutella. Atsikandusi, greit sukramtė ir nurijo. Vėl gurkštelėjusi kavos šyptelėjo,-Kadangi morka turbūt pasenus.. Nenori paragaut?-nusišypsojusi ji pamojavo sumuštiniu.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Milos butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 8:39 am

-Padariau pakankamai stiprią,-Džared parodė merginai liežuvį ir pažvelgęs į sumuštinį su Nutella, kaip duodamas ženklą, kad atsisako, ir paėmęs morką, apžiūrėjo ją iš visų pusių, ir atsikando:
-Ji visai nesugedus. Kaip tik tokios skaniausios, nusijuokė Jared ir pakilnojęs akis įdėjo Milai į delną daržovę
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Milos butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 8:41 am

Ji sukikeno ir įsitaisė Jared ant kelių. PAragavusi morkos, pasiraukė, numetė daržovę ant stalo ir sukikeno. Paėmusi sumuštinį, brūkštelėjo per nutellą pirštu ir užtepė šokoladinę masę Leto ant lūpų. Nusišypsojusi, pasilenkė ir švelniai jį pabučiavo, lūpų kontakto būdu pašalindama Nutellą jam nuo veido.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Milos butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 8:46 am

Pavaidinęs, kad nusiminė, kai Mila numetė taip mėgstamą jo daržovę ant stalo, Džarė atsiduso ir stebėdamas kaip Mila taisosi jam ant kelių, iš vyriškio veido dingo "nusivylimo" išraiška, ir ją pakeitė pakankamai laiminga. J pajutęs tepąmą Nutellą ant savų lūpų, iš pradžių kiek nustebo, bet sulaukęs bučinio, į saldžias lūpas, Leto nusišypsojo ir pratęsė bučinį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Milos butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 8:51 am

Kadangi nori nenori Jared teko paragaut nutellos, po bučinio Mila atsitraukė ir nusišypsojusi ant jo kelių įsitaisė patogiau. Krenkštelėjo:
-Labai blogai? Vis dar esi tikras, kad morka geriau?-sukikenusi, Lefevre nubraukė plaukus nuo akių.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Milos butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 8:54 am

Leto palinksėjo, lyg patvirtindas Milos pasakytus žodžius ir pridūrė:
-Vis dar įsitikinęs, kad morkos geriau, beet. Nutella nėra taip blogai kaip maniau. Tiesą sakant, ji labai saldi, bet man visai patiko,-iškišo liežuvį ir pasimaivė. -Tai tiek, manau mano nuomonės apie tavo dievinamą Nutellą. O tau patiko morka?-nusijuokęs Jared kilstelėjo antakį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Milos butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 8:56 am

-Nee. Ji tokia.. oranžinė ir..daržoviška,-neaišku dėl ko susiraukusi, ar dėl morkos, kurios teko atsikąsti, ar dėl savo paskutinio ištarto žodžio, kuris turbūt net neegzistuoja, moteris sukikeno ir pasisuko į Jared,-Mum reiktų šiandien ką nors nuveikt. Dabar dar pakovosiu su pagiriom, bet vėliau galėtume kur nors išeit.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Milos butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 9:01 am

- Kur norėtum išeiti?-Jared kilstelėjo antakį ir šyptelėjęs pridūrė: -Manau sugebėčiau tau padėti kovoti su pagiriomis. Tik sakyk kaip,-nusijuokęs pakilnojo antakius ir pažvelgė į merginos akis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Milos butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 9:02 am

-Nežinau, net nebūtinai išeiti, šiaip nenoriu visą vakarą nieko neveikt,-sukikenusi, moteris pakilo Jared nuo kelių ir pabaigė valgyti sumuštinį. Atsisėdusi ant kėdės, gurkštelėjo kavos ir nusišypsojo,-Man jau daaug geriau. Turėtų greit praeit, ne tiek jau daug ir gėriau.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Milos butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 9:07 am

-Ne tiek jau daug? Galima būtų tiksliau, sužinot, koks alkoholio kiekis tavo organizme atsidūrė vakar?-sukikenęs Leto kilstelėjo antakį ir šyptelėjęs gurkštelėjo savo kavos.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Milos butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 9:10 am

-Um.. kažkiek viskio. Ir labai gerai prisimenu, kaip kažkas man nuo pilvo laižė druską, todėl dar turbūt gėriau ir tekilos,-nusijuokusi, moteris pabaigė gerti kavą ir atsistojo. Nuėjusi prie kriauklės, išplovė purviną puodelį ir išluoščiusi padėjo jį į spintelę.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Milos butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 9:12 am

-Tuėjai neblogą naktį,betšiandienryte,nebūčiau pasakęs kad tu pagiriota,-parodė liežuvį ir taip pat išplovęs savo puodelį, padėjo daiktą ant spintelės ir atsirėmęs į minėtąją, paklausė:
-Taigi, ką veiksim šiandien?
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Milos butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 9:19 am

-Tikrai? O, puiku,-sukikenusi, moteris prikando lūpą išgirdusi draugo klausimą,-O, sugalvojau! Dabar tu pabūsi pas mane, vėliau.. išmokinsi mane gamint kokį vegetarišką-veganišką patiekalą, kurį galėčiau nesiraukydama valgyt. Tada aš pasidarysiu sau kokį kokteilį su daug skėtukų ir mes eisim žiūrėt siaubo filmą,-sukikenusi, ji pažvelgė į Jared.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Milos butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 9:27 am

-Good idea, Mila!-nusijuokęs Džarė pridūrė: -Vien dėl siaubo filmo, ir vegetariško patiekalo, laisvai galėčiau duoti tau dešimt balų,-nusišypsojo ir apsidairęs virtuvėje priėjo prie milos ir pabuęiavo ją į lūpas.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Milos butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas Icon_minitimeTr. 06 29, 2011 9:29 am

Atsakiusi į bučinį, Mila apsivijo rankomis jo kaklą ir kiek atsitraukusi nusišypsojo. Kurį laiką paspoksojusi jam į akis, krenkštelėjo ir sukikeno:
-Gerai. Tu man surašyk ko reikės tam dalykui, kurį gaminsim, aš nueisiu nupirkt o tu tuo metu išrinksi mum kokį siaubo filmą, po kurio aš nuspręsčiau, kad tiesiog negaliu viena miegot,-sukikenusi ji pažvelgė į Leto. Kadangi nebuvo baili, žiūrėdavo siaubo filmus dažnai ir šiaip, jie jos nepaveikdavo, turbūt nėra tokio, kuris ją išgąsdintų, tačiau ji norėjo, kad Jarė bent pabandytų tokį išrinkti.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Milos butas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Milos butas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 19Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» G.C. butas
» J butas
» Cam butas
» Aivės butas
» Ninos butas.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-