Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share
 

 
Milos butas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Svečias

Svečias



Milos butas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas - Page 5 Icon_minitimePir. 08 08, 2011 7:33 am

-Taip kaip ir pirmas ir paskutinis kartas kai aš kam nors įsipareigoju,-vyptelėjusi ji pakilo nuo lovos,-Taip ir žinojau. Žinojau, kad mane įskaudinsi, bet vistiek sutikau įsipareigot. Die, kokia aš kvaila,-papurčiusi galvą ji pažvelgė į šunį, kuris atėjęs į miegamąjį šiuo metu į juos abu spoksojo.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Milos butas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas - Page 5 Icon_minitimePir. 08 08, 2011 7:37 am

-Eeeech, Mila. Aš sakau tai labai nuoširdžiai. Tai buvo lažybos,-atsidusęs tarė ir prikando lūpą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Milos butas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas - Page 5 Icon_minitimePir. 08 08, 2011 7:39 am

-Lažybos?-susiraukė. Papurčiusi galvą ji tyliai, tarsi pati sau sumurmėjo,-Die, kodėl aš dar tavęs klausausi..-atsidususi ji prikando lūpą. Vis dar neverkė, kažkaip sugebėjo valdytis.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Milos butas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas - Page 5 Icon_minitimePir. 08 08, 2011 7:42 am

-Mila. Atleisk. Niekada nesu atsiprašinėjęs merginos, nežinau ką pasakyt,-Leto prikando lūpą ir atgalia ranka perbraukė per susitaršiusius plaukus.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Milos butas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas - Page 5 Icon_minitimePir. 08 08, 2011 7:44 am

-Nereikėjo daryt nieko, dėl ko reikėtų atsiprašinėt. Po velnių, Jared, manęs nebuvo tris dienas, o tu sugebėjai išdulkint kitą! Die, kodėl negali naudot savo rankos?-susiraukusi ji griebė pagalvę ir ja šiek tiek apdaužiusi Jarę, tyliai atsiduso.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Milos butas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas - Page 5 Icon_minitimePir. 08 08, 2011 7:48 am

-Mila. Mila. Mila. Aš tau panašūs į tokį vyrą (Jarės veidą suėmė siaubas išgirdęs ką sako), kad naudočiausi.. savim?-kilstelėjęs antakį jis papurtė galvą, kai buvo pasislėpęs už pagalvės-kai Mila jį daužė pagalve. Vyras atsiduso ir tarė:
-Leisiu kiek nori daužyt, nes esu kaltas, ir suprantu ką jauti,-palinksėjo ir pažvelgė į merginos akis.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Milos butas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas - Page 5 Icon_minitimePir. 08 08, 2011 7:49 am

-Tu man panašus į neištikimą šunsnukį!-piktai sušnypštusi moteris numetė pagalvę kažkur ant žemės ir atsirėmė į sieną. Keista, kaip greit pasikeitė jos nuotaikos. Vos prieš akimirką buvusi žiauriai pikta, dabar ji pasidarė kažkokia apatiška.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Milos butas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas - Page 5 Icon_minitimePir. 08 08, 2011 7:51 am

-Mila! Nu baik, jau mane iškeikei, badei primušti, dar nesuspardei, bet jau greitai to, ar tau negana? Dar neišliejai pykčio?-atsidusęs Jarė pavartė akis ir prispaudė Milos rankas prie sienos, kad pastaroji nesimuistytų.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Milos butas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas - Page 5 Icon_minitimePir. 08 08, 2011 7:54 am

-Pykčio neišliesiu dar ilgai, patikėk manim,-vyptelėjusi ji pažvelgė į Jared rankas, kurios laikė jai priklausančias ir tyliai atsiduso,-Paleisk mane, J.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Milos butas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas - Page 5 Icon_minitimePir. 08 08, 2011 7:56 am

-Mila.. Nepyyyyyyk. Aš tave labai myliu. Labai labai,-palinksėjo ir pažvelgė į merginą. IŠgirdęs jos paskutinius žodžius, jis paleido rankas.
-Kaip nori..-pavartė akis ira tsisėdo ant lovos.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Milos butas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas - Page 5 Icon_minitimePir. 08 08, 2011 7:58 am

-Jeigu myli, tai kodėl taip pasielgei?-atsidususi ji priėjo prie lovos ir atsisėdo kitoj pusės. Stengėsi sėsti ant krašto, nes visai nedžiugino faktas, kad sėdi ten, kur gulėjo Jared su kažkokia boba.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Milos butas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas - Page 5 Icon_minitimePir. 08 08, 2011 8:04 am

-JEigu manai, kad nemyliu, gerai, viskas tvarkoj. Tik susirenku savo daiktus ir išeinu. Mane kęsti čia turėsi dar kokias dvi minutes,- Leto linktelėjo ir išsitraukęs nelabai naudojamą lazdelę, trumpu burtažodžiu supakavo lagaminus ir paėmęs juos į rankas, atsisukęs atgal, pamojavo merginai.
-Viso, Mila.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Milos butas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas - Page 5 Icon_minitimePir. 08 08, 2011 8:09 am

-Po trijų mėnesių-
Mila atėjo į virtuvę. Buvo ką tik prabudusi, todėl buvo susivėlusi ir po namus vaikščiojo tik su apatiniais ir liemenuku. Priėjusi prie kavos aparato, moteris beveik užsimerkusi pasidarė kavos ir atsidarė spintelę. Iš jos išsitraukusi vaistus, išsiėmė dvi tabletes.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Milos butas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas - Page 5 Icon_minitimePir. 08 08, 2011 8:12 am

Jarė, kuris jau kurį laiką gyveno savo bute, vienas, prisiminė, kad paliko dalį daiktų senąjame bute, ir su dideliu nenoru, prisistatė prie ex'ės durų, ir kelis kartus paspaudė skambutį.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Milos butas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas - Page 5 Icon_minitimePir. 08 08, 2011 8:15 am

Mila, išgirdusi skambutį, vis dar su tabletėmis vienoje rankoje ir stikline vandens - kitoje, nuėjo prie durų ir jas atidarė. Pažvelgusi į Jared, iš karto išgėrė tabletes ir krenkštelėjo:
-Um.. labas.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Milos butas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas - Page 5 Icon_minitimePir. 08 08, 2011 8:17 am

-Sveika, M. Noėjau paskambinti ir pranešti, kad atvyksiu susirinkti daiktų, bet prisiminaiu, kad ištryniau tavo telefono numerį,-šyptelėjo.
-Gali užeiti? Aš greitai? Tikiuosi tau netrukdau,-sukikeno.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Milos butas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas - Page 5 Icon_minitimePir. 08 08, 2011 8:20 am

Lėtai linktelėjusi ji pasitraukė nuo durų ir įleido Jared. Uždariusi duris, net nepasivargino jų užrakinti ir atsirėmė į sieną. Kol kas nieko nesakė nes bijojo, kad jeigu prasižios, neišleis nei garso.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Milos butas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas - Page 5 Icon_minitimePir. 08 08, 2011 8:25 am

Kiek susinepatoginęs nuo tokios ausis spengenčios tylos, vyras apsisuk oant kulno ir pažvelgė į Milą.
-Eeem, jei tu neprieštarauji, norėčiau likti... draugais, Taip, draugais,-linktelėjo ir pažvelgė į merginą.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Milos butas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas - Page 5 Icon_minitimePir. 08 08, 2011 8:27 am

MIla išplėtė akis, kai Jared'as jos paprašė likti.. draugais. Lefevre žinojo, kad draugystė gali baigtis meile, bet meilė draugyste.. Na, nieko nebus. Galiausiai linktelėjusi ji prisivertė šyptelėti.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Milos butas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas - Page 5 Icon_minitimePir. 08 08, 2011 8:29 am

-Tu neprieštarauji, ar ne?-nusišypsojo ir priėjęs apkabino Milą per kaklą, nes jis buvo aukštesnis nei mergina jo draugiškame glėbyje.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Milos butas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas - Page 5 Icon_minitimePir. 08 08, 2011 8:30 am

MIla krenkštelėjo:
-Ne, neprieštarauju,-prisuvertusi šyptelėti ji šiaip ne taip apkabino Jared ir užsimerkė, bandydama paslėpti ašaras.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Milos butas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas - Page 5 Icon_minitimePir. 08 08, 2011 8:34 am

-Negi Mila Kunis verkia apsikabinusi Leto? Keista?-kilstelėjo antakį ir atsitraukęs nuo Milos, pažvelgė į pastarosios užmerktas, tačiau ašarotas akis, ir prikando lūpą.
-Kas čia dabar?-tarė
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Milos butas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas - Page 5 Icon_minitimePir. 08 08, 2011 8:35 am

-Nekreipk dėmesio,-nusišypsojusi ji nubraukė ašaras ir krenkštelėjo,-Kokius daiktus norėjai pasiimt?
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
Jared Leto



Vardas : G.
Pranešimų skaičius : 366
Grupuotė : Neutralus

Milos butas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas - Page 5 Icon_minitimePir. 08 08, 2011 8:38 am

-Nee, kadangi aš tavo draugas, turiu žinoti kas tau nutiko, Mila?-Leto kiek susinepatogino, kad stovi apkabinęs pusnuogę daugę, vidury buto. Vyras šyptelėjo ir prikandęs lūpą, nuibraukė ašarą nuo merginos veido.
Atgal į viršų Go down
Svečias

Svečias



Milos butas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas - Page 5 Icon_minitimePir. 08 08, 2011 8:45 am

-Nieko ypatingo. PMS,-šyptelėjo, garsiai ištardama pirmą į galvą šovusį ir pakankamai logišką pasiteisinimą.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Milos butas - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milos butas   Milos butas - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Milos butas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 59Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» G.C. butas
» J butas
» Cam butas
» Ninos butas.
» Kyros butas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykla :: Pompėja-